Fülöp Márton - Szélesi Zoltán, Vaskó Tamás, Juhász Roland, Vanczák Vilmos - Vass Ádám, Tőzsér Dániel - Hajnal Tamás - Gera Zoltán, Priskin Tamás, Dzsudzsák Balázs

Guso - Berberovic, Bajic, Ibisevic, Hrgovic - Maletic, Blatnjak, Rahimic, Misimovic - Muslimovic, Radeljic

Fuad Muzorovic

2007-09-08 16:00:00
Székesfehérvár, Sóstói Stadion

Gólszerző: Gera (11-esből) a 37. percben

Sárga lap: Vaskó a 15., Juhász a 64., illetve Misimovic a 19., Rahimic a 25. percben

46 komment

Címkék: pókfoci

A bejegyzés trackback címe:

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

rolo tomasi 2007.09.08. 15:44:05

Priskin beteg,Feczesin kezd elöl

rolo 2007.09.08. 16:35:14

30 perc játék után némi magyar fölény,ordító helyzet azonban csak 1 volt

rolo 2007.09.08. 16:40:29

11-est kaptunk.Köszönjük!
Gera...Gól!

rolo 2007.09.08. 16:45:38

Kifejezetten durva meccs egyébként
42.perc óriási bosnyák helyzet maradt ki.

rolo 2007.09.08. 16:46:31

Újabb Fülöp bravúr a 44.percben

rolo 2007.09.08. 16:49:49

Félidő.Higgadtan mérlegel a kócos kapitány,kéne még egy gól,hogy lenyugodjunk.

rolo 2007.09.08. 17:02:00

Most látom "kedvenc" riporterünk a stúdióban,Koko!
Múltkor a Tescoban előttem állt,stram kis fickó.

rolo 2007.09.08. 17:05:46

Határozottan kezdünk,2 helyzet is 3 perc alatt.
Hajnal nagyon aktív

toszi 2007.09.08. 17:06:32

ujra a pályán...elindult a 2. félidő, rreméljük a komment is megjavul

rolo 2007.09.08. 17:08:05

50perc
Kigurigáztuk a védelmüket,gyönyörű játék de kimarad.

toszi 2007.09.08. 17:08:06

hajnal nagyszerű hejzetben, kicsit tulspilázta...nem gól

51. perc szöglet...ebből lehet valami

A bosnyákok is cigiznek kaja közben?

rolo 2007.09.08. 17:11:46

Úgy tudom csak a szerbek.

akkor a bosnyákok lövöldöznek...

rolo 2007.09.08. 17:17:47

Várható volt,hogy durvulnak majd a bosnyákok,nekik még van tét.
59 perc kemény ütközések a középpályán.
Nem magas a színvonal..

toszi 2007.09.08. 17:19:02

60. perc LES, bosnyák részről...azért még mi támadunk többet

toszi 2007.09.08. 17:21:05

60. p A második félidőben uralja a játékot a magyar válogatott, a bosnyákok alig-alig jutottak el a kapunk előteréig.

rolo 2007.09.08. 17:22:21

Újabb magyar helyzet a 62percben,Hajnal hintáztatta meg a védelmet.Gera kicsit haloványabb,Dzsudzsák lelkes,Léderer szokásos.

toszi 2007.09.08. 17:22:32

62. p Mintaszerű magyar kontra végén Dzsudzsák tört kapura a balösszekötő helyén, 14 méterről kapura lőtt, a labda kipattant a kapusról, végül a védők felszabadítottak.

toszi 2007.09.08. 17:23:10

64. p Juhász Roland kapott sárga lapot reklamálásért.

rolo 2007.09.08. 17:26:02

Érdekes,hogy ez a bosnyák válogatott előttünk van 40-en helyezéssel a UEFA listán.
Bosnyák helyzet épp,Fülöp véd.

toszi 2007.09.08. 17:26:35

66. perc Beállt DZSEKÓ...lesz Moonwalk

rolo 2007.09.08. 17:27:31

Bosnyákoknál játszik Jacko!

toszi 2007.09.08. 17:29:16

69. p Muslimovic 16 méteres lövése után Fülöp vetődve fogta a jobb alsó sarok felé tartó labdát.

rolo 2007.09.08. 17:30:03

Kéne rúgni egy gólt,félek,hogy ez nem lesz elég.
72perc
Hajnal helyett Csizmadia a Scooterből

toszi 2007.09.08. 17:31:05

72. perc Gera bikáz távolról...cedntiken múlik a gól

rolo 2007.09.08. 17:31:54

Gera sistergős bombája a felsőlécen csattant
A lepattanót Dzsudzsák taccsra rúgja.
Léderer valami szeretet hullámról beszél..

toszi 2007.09.08. 17:32:55

Hivatalosan:
73. p Gera kapott labdát a vendégek 16-osának előterében, majd két védő mellett 18 méterről kapura lőtt, a labda a felső kapufáról pattant ki.

rolo 2007.09.08. 17:33:39

A bosnyák szurkolók petárdáznak,ég a pálya széle.
A meccs megszakadt.

toszi 2007.09.08. 17:33:58

75. perc A bosnyákok felgyújtják a pályát...tüzoltók jönnek...ivószünet a csapatoknak

toszi 2007.09.08. 17:38:00

tombol a stadion, jól játszunk

rolo 2007.09.08. 17:38:08

Jók vagyunk!!

toszi 2007.09.08. 17:46:51

88. perc Muszlimovics majdnem büntett.

rolo tomasi 2007.09.08. 17:47:09

A bosnyák szurkolók széket szaggatnak,a TV konzekvensen nem mutatja.
Kimaradt 2 ordító Muslimovic helyzet,az idegeinken játszanak.
Még 2 perc+hosszabítás

toszi 2007.09.08. 17:48:27

89. p Muslimovic előzte meg Vaskót és csapott le egy középre lőtt labdára, de nagy helyzetben, 4 méterről a kapu mellé helyezett.

toszi 2007.09.08. 17:49:21

toszi 2007.09.08. 17:50:31

aki a bőrszalagot kitalálta, mint fejpánt azt úgy pofánvágnám

rolo 2007.09.08. 17:50:39

Sokadik bosnyák helyzet kimarad 3 perc még!
Legyen má vége!

toszi 2007.09.08. 17:53:45

vége...győztünk...szép volt fiúk

rolo 2007.09.08. 17:53:51

Vége!Megérdemelt győzelem,3 pont a tarsólyba.

miklo jeno attila 2007.09.08. 21:13:57

a magyarok superek szeretnem ha megeroltetnek magukat meg jobban es kijusanak az europai bajnoksagra es az olaszorszagutani mecs uttan gondoltam hogy a bosznyakokat is legyozuk super magyarok hajra magyarok majd megmutatjuk nekik hogy valojaban kik a magyarok